İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olanıdır H.Ş

Vidanjör Hizmeti

Haberler

Gaziantep vidanjör

Gaziantep Vidanjör hizmeti arayan yada vidanjör firması arayan kişiler için profesyonel hizmet veren Lider Kanalizasyon size yardımcı olmaktan onur duyar.

Tuvalet, Lavabo, Banyo giderleri bir yerde toplanmaktadır ve bina dışındaki kanalizasyona gitmektedir. Vidanjör hizmetimiz ev dışında olan bu kanalizasyon diğer adı fosseptik kuyularındaki tıkanıklığı açıyor ve kanalizasyonda biriken pislikleri vakum sayesinde geri çekmektedir. Böylelikle tıkanmış olan pis su gideri rahat bir şekilde açılmış olur.

Gaziantep’de Vidanjör Firmaları

Gaziantep’de vidanjör sayısı çok azdır. Bunların bir tanesi’de Hedef kanalizasyon tarafından sağlanıyor. Gaski vidanjör hizmeti belli bir noktalara kadar hizmet vermektedir. Gaskinin müdahale etmediği noktalarda biz devreye giriyor ve sorunlarınıza çok hızlı bir şekilde çözümler üretiyoruz. 

Vidanjör Ne İşe Yarar?

Vidanjör normal pis su gider tıkanıklıklarını açmaya yarayan tıkanık açma makinesinin yetersiz kaldığı veya gideri açamadığı durumda devreye giderek gider borusunu açmaya yarar. Vakumlama ve basınçlı su ile de açabilmektedir. Kanalizasyon giderinde problemler var ise tıkanmaya neden olan cisim giderden çıkarılmadığı zaman vidanjör pis su giderine basınçlı su göndererek tıkanıklığa neden olan cisimi parçalayıp veya fosseptiğe göndermektedir. Böylelik ile tıkanıkların önüne geçmiş ve sorunları çözmüş oluruz. 

Eğer size de vidanjör lazım ise hemen bizim ile iletişime geçerek uygun fiyat garantisi ile sorunlarınızı çözün.

 

Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam Oy: 1 Ortalama: 5]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir