Kanalizasyon ve Kanal Tıkanıklığı ile ilgili sorulan sorular

Bu alanda kanalizasyon ve tıkanık açma hizmeti esnasında çokça karşılaştığımız soruların cevaplarını paylaşıyoruz. Böylelikle sizde aklınızdaki sorulara cevap bulabilirsiniz.

Tıkanık Açma İşlemi Nasıl Oluyor?

Tıkanık açma hizmeti genelde zor yerlerden kaynaklanmıyor olsa da biz hen ufak tıkanıklar içinde tıkanık açma makineleri kullanırız. Bu sayede hem ileride tıkanmaya yol açılacak cisimleri hemde mevcut tıkanıklıkları 15 dakika gibi bir sürede açabiliyoruz.

Açılan Tıkanıklıklar Tekrar Tıkanır mı?

Bu konuda net birşey söyleyemeyiz. Çünkü düzenli kullanım ve çok fazla kullanım arasında dağlar kadar fark vardır. Ama biz genelde 3 ay garanti vermekteyiz.

Tıkanıklıkların Neler Olduğunu Öğrenebilir miyiz?

Duruma göre veya isteğe göre kanal görüntüleme robotumuz ile tıkanıklıkların neden kaynaklandığını kolaylık ile görüntülü şekilde görebiliyoruz. Ve tıkanık açma makinemiz katı olmayan cisimleri tekrar giderden çekerek gün yüzüne çıkartmaktadır.

Tıkanık Açma ve Kanal Görüntüleme Fiyatları

Gaziantep’de tıkanık açma sektöründe yada kanal görüntüleme ücretleri ortalama bir fiyata sahip değildir. Bunun başlıca nedenleri boru çapı, tıkanıklık büyüklüğü, kaç adet tıkanıklık mevcut gibi bilgileri önceden ön görerek fiyat vermek doğru bir karar olmaz.