Ev ve Bağevlerinde Tıkanıklık

Projects

Genellik ile mutfak ve lavabolarda oluşan tıkanıklıkları özel makinelerimiz sayesinde rahatlık ile açıyoruz. Aynı zamanda kanal görüntüleme ile ev ve ofisleriniz de sorunları kırmadan çözüyoruz.

Apartman daireleri, bağ evleri tıkanıkları günümüzde çok sık karşılaştığımız sorunların başında geliyor. Bağevleri uzun süre kullanılmadığında yaprak, ağaç kökleri pis su giderine giderek orada sorunlara neden olabiliyor.

Apartman dairelerinde ise yağ, saç telleri, bulaşık telleri gibi materyaller zaman içerisinde borularda tıkanıklığa neden olabiliyor. Bu tür sorunlar zaman içerisinde pis kokulara neden olabiliyor.

Önceki tıkanık açma metotları hala günümüzde maalesef geçerli oluyor ve tıkanıklığın olduğu alan genellikle kırılarak deneme yanılma şekilde gider açmaya çalışılıyor. Bu hem zaman kaybına hemde masrafı çoğaltıyor.

Gaziantep’de Kırmadan Dökmeden Tıkanıklık Açma !

Yanlış duymadınız Lider kanalizasyon Gaziantep bölgesinde kırmadan dökmeden özel geliştirilen cihazlar ile tıkanıklıkları çok rahat bir şekilde açmaktadır.  Aşağıdaki linklerden daha fazla hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.

Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam Oy: 0 Ortalama: 0]