İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olanıdır H.Ş

Oluşan Tıkanıklıklar Nasıl Açılır?

Haberler

tıkanıklık açma

Merhaba sevgili okurlarımız, bu konumuz ev veya iş yerlerinde oluşan gider tıkanıklıkları nasıl açılır üzerine. Çünkü zaman kanalizasyon gideri veya bina içi veya bina dışı pis su giderleri sık sık tıkanmakta ve ev sahiplerine zor zamanlar yaşatmakta.

Gaziantep tıkanık açma hizmeti veren firmamız sizi bu tıkanıklıklardan kurtarmak için geceli gündüzlü çalışmaktadır.

Gaziantep bölgesinde kanalizasyon tıkanıklığı, kanalizasyon açma, tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma gibi bir çok alanda Lider olan firmamız özel tıkanık açma makineleri ile siz değerli Gaziantep halkının yanındadır.

1- Giderler neden tıkanır?

Genellikle pis su giderleri katı cisimlerden tıkanmaktadır. Bunların başında tuvalet kağıtları ve ıslak mendiller gelir. Ama mutfak tıkanıklıkları genellikle yağ dökmekten gideri tıkar. Çocuklu olan evlerde küçük çocukların meraktan giderlere oyuncak atmasından da giderler tıkanabilir.

Sık sık temizleme ve bakım yaptırma hem giderlerin tıkanmasını önler hemde pis kokuların etrafa yayılmasının önüne geçer. Bu yüzden giderleri sık sık temizlemekte fayda vardır.

2- Pis su giderleri nasıl açılır?

Kanalizasyon giderleri genellikle Gaski kanalizasyon temizleme işlemi ile açılabilir ama gider bina içinde veya daire içinde ise bu duruma gaski müdahale etmediği için tıkanık açma ustaları çağırmanız da fayda vardır. Biz Gaziantep tıkanık açma firması olarak makinelerimiz ile pis su giderlerini açmaktayız.

Yurt dışından özel olarak sadece bu işler için kullanılan makinelerimiz ile dairenize veya iş yerinize gelip öncelikle giderin tıkanmasına neden olan cisimi tespit ediyoruz. Bunun için kanal görüntüleme cihazımızı kullanıyoruz. Böylelikle giderin neden tıkandığını tespit ediyor ve ileride tekrar tıkanmasına neden olabilir mi diye bir fikir ediyoruz.

Daha sonra kanal açma makinemizi gidere göndererek tespit ettiğimiz cismi kanaldan çekip alıyoruz.  Böylelikle pis su gideri kırılmadan dökülmeden açılmış oluyor. Kanal açma makinemiz bir tür kılavuza benzediği için kanal açma kılavuzu diyoruz. Bu kılavuz pis su giderinin içinde dönerek giderdeki cismi kırıyor küçültüyor yada kılavuza takılıyor. Böylelikle ters dönme işlemini yaparak kanaldan çekip alıyoruz.

3- Açılan Gider Tekrar Tıkanır mı?

Pis su giderleri özellikle bizim tarafımızdan açılan giderler açıldıktan 3 ay içinde tekrar tıkanmama garantisi veriyoruz. İşimizde o kadar profesyoneliz ki Gaziantep tıkanık açma firmaları arasında bu süreyi verebilecek başka bir firma bulunmuyor.

Biz işimizde gerçekten lideriz. Bizim ile iletişim sayfasından iletişime geçin ve bunu size ispatlayalım.

Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam Oy: 3 Ortalama: 4.3]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir