İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olanıdır H.Ş

Makine ile Tuvalet Tıkanıklığı Açan Tesisatçı

Haberler

Tıkanık Açan Firma

Gaziantep Tuvalet tıkanıklığı her ev için en can sıkıcı durum olduğu aşikardır. Çünkü tuvalet taşı veya klozetten geri gelen pis sular herkesi rahatsız etmekle kalmaz, etrafa yayınlan pis koku ise tam bir baş belasıdır.

Arayın:0553 666 21 27

Tuvalet tıkanıklıkları bazı durumlarda evde yapılan bazı yöntemlerle açılabilmektedir ve çok zor işlemdir. Bazı durumlarda ise evde yapılan yöntemler tıkanıklığı daha da büyütmektedir. Bu yüzden evde yapılan tuvalet tıkanıklığı açma işlemi işe yaramaz sizde tuvalet tıkanıklığını makine ile açan sıhhı tesisatçı aramak zorunda kalırsınız.

Tuvalet tıkanıklıkları genelde tuvalet taşı yada klozetin altında bulunan S boruda tıkanıklık gerçekleşir. Bunun nedeni hiç şüphesiz katı cisimler yada suda erimeyen kalitesiz tuvalet kağıtlarıdır. Bu yüzden Gaziantep tuvalet tıkanıklığı açan tesisatçı çağırmanız kaçınılmazdır.

Biz Lider kanalizasyon olarak siz değerli Gaziantepli müşterilerimiz için tuvalet tıkanıklığı hizmetimiz ile emrinizdeyiz. Özel tuvalet tıkanıklığı açma makinelerimiz ve robotlarımız ile günün her saati emrinizdeyiz.

Arayın:0553 666 21 27

Tuvalet Tıkanıklığı Öncesinde Yapılması Gerekenler

Tuvalet tıkanıklıklarını yaşamdan önce tuvaletlerinizi düzenli temizlemek ve katı cisimleri tuvalet taşı veya klozet etrafından kaldırmanız gerekmektedir. Çocuk olan evlerde özellikle bu konuda dikkat edilmesi gereklidir. Aksi taktirde küçük çocuklar tuvalet pis su giderlerine oyuncak veya katı cisimler atarak sifonu çekmektedir. Buda tuvalet giderinin tıkanmasında en büyük etkendir.

Tuvalet kağıtlarının kaliteli olup olmadığı suya düştüğünde belli olur. Genelde kaliteli tuvalet kağıtları suya değince çözülme yapar ve gidere takılmadan eriyip gider. Ama kalitesiz tuvalet kağıtları ise suda parçalanmaz ve daha çok giderken giderden önüne ne gelirse yapışır ve bir top halini alır.

Tuvalet giderlerine tuz ruhu, asit gibi kimyasalların dökülmemesine dikkat edilmesi lazım. Bu yöntemleri uygulayarak tuvalet giderlerinin tıkanmasının öne geçmiş olursunuz.

Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam Oy: 2 Ortalama: 5]

2 thoughts on “Makine ile Tuvalet Tıkanıklığı Açan Tesisatçı”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.