Telefon: 0553 666 21 27

Gaziantep bölgesinde özellikle son zamanlarda tuvalet tıkanıklığı fazla olmaya başladı. Bunun en büyük nedenlerin başında tuvalet kağıtları ve özellikle ıslak mendiller neden olmaktadır. Gaziantep Tuvalet tıkanıklığı açma dışında düzensiz kullanım ve yeterince temizlenmediğinden kaynaklandığını da unutmamak gerekli.

Klozet Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet tıkanıklığı için özel olarak yurtdışından getirdiğimiz makinelerimiz sayesinde Tuvalet (WC) giderlerini rahatlıkla açabiliyoruz.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Teknikleri

Daha önceleri tuvalet tıkanıklığı açma da eski usul kırımlar yapılırken günümüzün gerektirdiği teknolojiler sayesinde artık bu eski usul tıkanıklık açma devri kapanmış bulunmaktadır.

Artık tıkanık açma makineleri sayesinde Gaziantep tıkanık açma kolay bir işlem olmakla birlikte kırıl yapılmadan tek bir noktadan gönderilen klavuz sayesinde tıkanıklığı neden olan maddeler çok rahatlıkla gideriliyor veya geri çekilerek pis su giderinin rahatlıkla borudan geçmesine izin veriyor.

Gaski Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Genellik ile sorunlarınızın çözümü makineler sayesinde giderilebilir. Bazen büyük ve giderilmeyen tıkanıklıklar için Gaski tarafından Gaski Tuvalet tıkanıklığı açma belgeli firmaları tercih edebilirsiniz.

Arayın
7 gün 24 saat hizmet

Gaziantep Tuvalet Tıkanıklığı Ücreti

Gaziantep bölgesinde tuvalet tıkanıklığı ücretleri 100 ile 250 ₺ arasında değişmektedir. Bu ücret tarifeleri Gaziantep bölgesinde geçerlidir. Ve Bazı durumlarda fiyat arttıp düşmektedir.

Klozet Açma

Tuvalet tıkanlığı alaturka veya klozet arasında bir farklılık bulunmamaktadır. Her ikisi de robotik cihazlar ile rahatlıkla tıkanıklıkları açılmaktadır.

Gaziantep Tuvalet Gideri Açan Firma

Lider Kanalizasyon, adından da anlaşılacağı üzere Tuvalet gideri açan firmaları arasında lider podizyondadır. Gerek referanslarımız ile gerekse güler yüzlü hizmet anlayışımız ile sektörde hatırı sayılır firmamız siz değerli Gaziantep halkına hizmet vermektedir. Tuvalet tıkanıklığı açma hizmetimizde 3 ay garanti vermekteyiz.