Kanalizasyon temizlemenin bir çok avantajı vardır. Gaziantep kanalizasyon temizleme apartman giderlerine, fabrika giderlerine rahatlık sağlar ve tıkanması olmaz. Çünkü kanalizasyon tıkanıklıklarını temizlemezseniz pis su giderlerden geri gelir ve hem pis koku, hem de sağlığınız bozulabilir. Biz kanalizasyon temizleme hizmetimiz ile siz değerli Gaziantep halkına kanalizasyon temizliği hizmetimizi vermekteyiz.

Gaziantep Kanalizasyon Temizleme

Kanalizasyon temizleme hizmeti sanıldığı kadar pahalı bir işlem değildir. Her ev veya işyerinin başına gelebilecek bu durum olan kanalizasyon tıkanıklıkları dert etmenize gerek kalmadan rahatlık ile açılabilir.

Genellik ile pis su giderlerinde (kanalizasyon giderlerinde) tıkanıklıklar oluştuğunda pis sular geriye doğru gelerek ev içine yada ofis içine akmaktadır.

Yada Apartmanlarda oluşan kanalizasyon giderleri 1.kat yada giriş kattaki dairelerden taşma yapmaktadır.

Kanalizasyon Giderleri Nasıl Açılıyor?

Firmamız (Lider Kanalizasyon) titiz ve profesyonel çalışmaları sayesinde zorluk gerektirmeyecek şekilde sorunlara çözüm üretiyor.

  • İlk başta kanalizasyon gideri neden tıkandığını tespit etmek için tıkalı olan pis su giderine kamera görüntüleme sistemi ile tıkanıklığa neden olan cismi belirliyor.
  • Daha sonra belirlenen cismin ne olduğu analiz edilerek hangi tür tıkanık açma makinesinin kullanacağını tespit ediyor.
  • Tespit edildikten sonra gidere tıkanık açma makinesi gönderiliyor. Bu makine tıkanıklığa neden olan cismi yakalayıp dışarıya doğru çekerek giderin boşalmasını sağlıyor.
  • Cisim çıktıktan sonra tekrar kamera gönderilerek sorunun giderildiği teyit ediliyor.

Arayın:0553 666 21 27

Tüm bu işlemler robotik cihazlar ile yapılarak hasarı ve kırılmaları minimuma indiriyor. Daha az hasar ve daha az insan gücünden tasarruf ediliyor.