Tıkanıklıklar çok sıklıkla oluyorsa pis su giderinde bir sorun vardır. Gaziantep’de yapılan son daire veya apartmanlarda sıklıkla giderlerin çökmesi ile yada inşaat esnasında pis su giderlerin içinde genellik ile taş vb. cisimler olmaktadır.

Gaziantep Kanal Görüntüleme

Bu durumda kanal görüntüleme hizmeti kesinlikle pis su giderlerinin neden tıkanıklığını kesin olarak bizlere gösterebiliyor. Kamera sistemi ile kanal tıkanıklıkları nerede ve nasıl tıkandığını bize TV yardımı ile gösteriyor.

Kamera Sistemi Kamerası

Ufak bir kamera sistemi ile pis su giderine yada kanalizasyona gönderilen robotik görüntüleme cihazı boru içerisinde tıkanıklığa neden olan cismi göstererek biz Tıkanık açma uzmanlarına, müdahalemizin nasıl olması gerektiğini gözler önüne seriyor. Böylelikle Tıkanık açma işlemi kolaylaşıyor ve tekrar tıkanmaya neden olan cismi ortadan kaldırıyor.

Her gün gelişen teknoloji ile birlikte kamera sisteminin ucundaki verici ile sonda yardımı ile tıkanıklığının, çökmenin tam olarak konumu tespit edilerek daha az hasar ile onarımı sağlanıyor.

Gaziantep Kanal Görüntüleme Robotu

Gaziantep kanal görüntüleme hizmetimiz sayesinde sizde daha az hasar ile pis su gideri görüntülemesi yaptırarak evinizi veya iş yerinizi inşaat alanına çevirmezsiniz.

Arayın
7 gün 24 saat hizmet