Gaziantep bölgesinde özellikle son zamanlarda tuvalet tıkanıklığı fazla olmaya başladı. Bunun en büyük nedenlerin başında tuvalet kağıtları ve özellikle ıslak mendiller neden olmaktadır.

Bir evde en çok kullanılan yerlerin başında hiç süphesiz lavabolar gelmektedir. Gaziantep ilinde lavabo tıkanıklıkları havanın sıcak olması ile birlikte pis koku ve rahatsız eden tıkanıklıklara neden olmaktadır.

Gaziantep pis su gideri diğer adı kanal görüntüleme hizmeti tıkalı olan pis su giderini açmadan önce neden tıkandığını bize kameralı (robotik) şekilde göstermesinden alıyor adını.

Tıkanıklıklar çok sıklıkla oluyorsa pis su giderinde bir sorun vardır. Gaziantep’de yapılan son daire veya apartmanlarda sıklıkla giderlerin çökmesi ile yada inşaat esnasında pis su giderlerin içinde genellik ile taş vb. cisimler olmaktadır.

Kanalizasyon temizleme hizmeti sanıldığı kadar pahalı bir işlem değildir. Her ev veya işyerinin başına gelebilecek bu durum olan kanalizasyon tıkanıklıkları dert etmenize gerek kalmadan rahatlık ile açılabilir.

Gaziantep logar bulmalogar yeri keşfi veya kayıp logarı bulma gibi bir arama sonucunda bizim çıkmamız hiç kaçınılmazdır. Çünkü biz bu işte gerçekten mükemmeliz.

Lider Kanalizasyon

Lider Kanalizasyon

Profesyonel hizmet ve güler yüzlü hizmet

0%

Sektördeki Hizmet Alanımız

0+

Fazla Tıkanık Açma İşlemi

0

Çekirdekten Yetişen Ekip Arkadaşımız

Çalışma Alanlarımız

Ofis ve Fabrikalarda Tıkanıklık Fabrika tıkanıklığı açma

Ofis ve Fabrikalarda Tıkanıklık

Fabrikaların ve Ofisler de genellikle çok kullanım olması sonucunda sık sık tıkanıklıklar olabilir. Lider tesisat say

Ev ve Bağevlerinde Tıkanıklık Apartman gideri açma

Ev ve Bağevlerinde Tıkanıklık

Genellik ile mutfak ve lavabolarda oluşan tıkanıklıkları özel makinelerimiz sayesinde rahatlık ile açıyoruz. Aynı zam

Daha Fazlası için

Bizim ile iletişime geçin: 0553 666 21 27

İletişime Geç