İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olanıdır H.Ş

Apartman Pis Su Gideri Temizleme

Haberler

Apartman gideri açma

Gaziantep‘de genelde hemen her apartman veya apartman daireleri bir gün pis su gider boru tıkanması yaşayabilir. Pis su giderleri genellik ile apartmanlarda sizden kaynaklı olmayabilir. Komşunuzun bilinçsizce kullanımı sonucu giderler tıkanabilir.

Gaziantep Apartman Dairelerinde Tıkanıklık Açma

Bu durum çok can sıkabiliyor, ama Lider kanalizasyon sizin yanınızda. Firmamız minimum hasar ile Apartmanların ve dairelerin pis su giderlerini özel makinelerimiz sayesinde rahatlık ile açıyoruz.

Genellikle alt komşunuza veya sizin eve gider tıkanıklığı olduğunda pis su gelir. Bu durum çok can sıkıcı olsa da Firmamız daima sizinle. Profesyonel ekibi ve gider açma teknolojisi ile 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.

Bizi aşağıdaki numaramız ile çağırabilir ve tıkanıklıkları makinelerimiz sayesinde 15 ile 45 dakika arasında açıp teslim ederiz. Açtığımız tıkanıklıklara 3 ay garanti vermekteyiz. Gaziantep’e özel kampanyalarımızda bulunmaktadır. 

Aparmantlar da tıkanık açma işlemi sorunsuz ve zahmetsiz şekilde açtırabilirsiniz. Apartman dairelerinde, mutfak, tuvalet, banyo ve lavabo tıkanıklıklarına hızlı çözümler üretmekte üzerimize yoktur. Biz lider kanalizasyon olarak daima sizin hizmetinizdeyiz. Unutmayın başarı sonra dan değil ilk başta kazanılan bir şeydir.

Arayın:0553 666 21 27

Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam Oy: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.